Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

zag   В рамках засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури 1 листопада 2019 року на базі Полонської гімназії свою роботу презентувала творча група вчителів словесників  у форматі творчої лабораторії педагога «Навчання у стилі «канікули». Філологічна «пекельна кухня».

Під таким гаслом 25 жовтня 2018 року на базі Полонської гімназії відбулося заняття семінару-практикуму для вчителів української мови та літератури на тему «Нова українська школа: формування національно свідомої, духовно багатої особистості через організацію навчання на засадах компетентнісних особистісно зорієнтованих підходів».

15 травня 2018 року на базі Червонівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів української мови та літератури на тему «Підвищення якості мовно-літературної освіти шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій».

 6 лютого 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 відбулося засідання МО вчителів української мови та літератури. В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо планування роботи методичного об’єднання на ІІ семестр 2017-2018 н. р.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity