Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

ZAGOLOV43

   18 жовтня на базі Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено заняття постійно діючого семінару вчителів математики.

  В замках заняття  Г. Прокоп’юк долучила усіх присутніх до педагогічного практикуму «Компетентісно-орієнтовний підхід у викладанні математики як шлях підвищення ефективності підготовки до ЗНО». Учні 11 класу Прокоп’юк Н. та Олійник А. презентували майстер-класи «Робота в програмі GRAN1 як засіб  графічного аналізу функцій» та «Використання технологій Веб  в підготовці до ЗНО.

   Ознайомлення з сервісом ІLearn». Бондарчук О.А., вчитель хімії  Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бігдаш В.Ю., вчитель математики Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 презентували можливості інтеграції знань в НУШ та розкрили питання розвитку математичної грамотності на уроках хімії та STEM-освіти: інноваційні проекти для НУШ.

   Творчу лабораторію вчителя  демонстрували Олійник В. О. та Малахова В. М.,  вчителі математики Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та №4, ділячись досвідом роботи з  підготовки учнів до успішного складання ЗНО з математики.

   Практичний психолог Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІст. Швець Н.І., долучила усіх присутніх до  ділової гри «Підготовка до ЗНО».

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity