Червень, для більшості педагогів, - період передвідпустковий, а отже стишеної активності. Однак, не для всіх…))))

Відтак, 07 червня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики за результатами роботи творчої групи №2 на тему: «Power Point як ефективний інструмент у процесі професійного становлення вчителя інформатики». Засідання було спланованим і організованим у вигляді пізнавальної подорожі лайнером, що дозволило сприймати цю роботу не тільки як форму методичної діяльності, але і як ідею для інтеграції на уроках інформатики у дусі Нової української школи.

У ході роботи члени творчої групи (вони ж, екскурсоводи) звернули увагу колег на ті особливості Power Point, що достатньо часто використовуються при розв’язуванні олімпіадних завдань, але не є такими дослідженими під час навчання. А саме, Гіперпосилання (екскурсовод: Прокоп’юк Г.М., вчитель інформатики Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Тригери (екскурсоводи: Ренчківська В.В. та Кухар М.В., вчителі інформатики Полонської гімназії) та Анімація (екскурсовод: Ніколішина І.П., вчитель інформатики Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Під вмілим керівництвом капітана групи (Дрегало Н.М., вчитель інформатики Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) педагоги змогли на практиці застосувати навички, здобуті на засіданні, що підвищують ефективність використання Power Point.

Колеги, вдячна всім за фахову майстерність у тональності літа.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272