zag  Земля не належить нам: ми належимо Землі                                            Марлі Матлін

 

Справжня гармонія з довкіллям починається з глибокого розуміння природи і свого місця в ній.
Про такі, здавалося б, очевидні речі, але не усім зрозумілі, намагалися розібратися учні Полонської гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, №3, №4, НВК №2 на міжшкільній конференції "Вершники екологічного апокаліпсису: Еко-місто чи Еко-безлад", що відбулася 4 березня 2020 року  у  стінах  гімназії  під  керівництвом  Світлани  Маївки,  Марії  Кухар  та  Наталії Дудко.

До роботи конференції долучились представники Полонської міської ради Віктор Яськов та Олександр Дацик, які здійснили екскурсійну поїздку школярів до світтєзвалища та дали відповіді на всі запитання стосовно екологічної ситуації регіону.
Конференцію проведено з метою формування свідомого та відповідального поводження мешканців міста Полонного з твердими побутовими відходами задля підвищення рівня їх вторинної переробки.
Сучасні європейські міста орієнтуються на принципово інший підхід до міського розвитку, в основі якого – забезпечення гідних умов та високих стандартів якості повсякденного життя мешканців. Європейські міста намагаються формувати в усіх членів територіальної громади відчуття приналежності до єдиної спільноти, яка поділяє відповідальність за розвиток міста та дбає про захищеність і рівні можливості для всіх мешканців. До втілення саме такої моделі для нашого рідного міста, Полонного, прагнуть учнівська молодь громади.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272