Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

lider golovna17 вересня 2020 року на базі Будинку творчості школярів відбулося І засідання клубу "Лідер" на тему "STEAM-сад запрошує лідерів".
На початку зібрання всіх присутніх привітала директор Будинку творчості школярів Наталія Герасимчук і побажала юним самоврядуванцям плідної праці, реалізації нових проєктів, творчого потенціалу, миру та здоров'я.

У ході засідання було розглянуто ряд важливих питань, а саме:
- «STEAM-освіта: переваги у сучасному світі»;
- «Креативний напрямок, розвиток творчих навичок у молодого покоління»;
- «Впровадження STEM-освіти, її вплив на економіку країни».
Під час засідання методист по роботі з дитячо-юнацькими об’єднанням Будинку творчості школярів Наталія Михальська ознайомила присутніх з первинним інструктажем з безпеки життєдіяльності, наголосила на дотриманні протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19. Учасники клубу «Лідер» провели акцію "Тримай дистанцію".
У практичному блоці лідери учнівського самоврядування відвідали STEAM-сад. Психолог Будинку творчості школярів Євгенія Александрова запропонувала учнівській молоді з метою систематизації своїх творчих ідей та формування вміння знаходити спільні рішення попрацювати в парах, виконати вправу "Наші STEAM рішення".
По завершенню зустрічі здобувачі освіти поділилися своїми ідеями щодо діяльності клубу "Лідер" в 2020-2021 навчальному році. Всі пропозиції були обговорені та взяті до уваги.

 

Олександра Ковтунець, заступник голови клубу "Лідер",
учениця 10 класу Полонського НВК N2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ»

lider1

lider2

lider3

lider4

lider5

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity