Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

dystan navchПедагоги та керівники шкіл зможуть пройти безкоштовний онлайн-курс про дистанційне та змішане навчання. Даний курс також буде корисним для методистів, освітніх управлінців та батьків учнів.
Опанувавши курс, педагоги зможуть навчитися застосовувати різновиди дистанційного та змішаного навчання, ознайомитись із ключовими особливостями та інструментами кожного формату, навчитись організовувати освітній процес, використовуючи технологію дистанційного навчання, а також дізнатися про успішні приклади застосування дистанційного та змішаного навчання.

Презентувала онлайн-курс заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час Серпневої конференції. Зареєструватися на навчання можна на за посиланням
https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:MON-DECIDE+1+2020/about
Курс складається з чотирьох модулів:
Модуль 1. Дистанційний та змішаний формати навчання як простір можливостей (буде доступний 25 серпня);
Модуль 2. Організація дистанційного та змішаного форматів навчання у школі (буде доступний 1 вересня);
Модуль 3. Методи навчання у дистанційному та змішаному форматах для учнів початкової школи (буде доступний 8 вересня);
Модуль 4. Методи навчання у дистанційному та змішаному форматах для учнів базової та профільної школи (буде доступний 15 вересня).
Онлайн-курс про дистанційне та змішане навчання розробили Міністерство освіти і науки України спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, який впроваджується Консорціумом ГО “DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні” та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія). Під час підготовки онлайн-курсу були використані матеріали посібника “Смарт освіти” .
Нагадаємо, посібник для шкіл від ГО “Смарт освіта” із методичними рекомендаціями щодо дистанційного навчання отримав схвалення Міністерством освіти і науки України для використання в школах.

 

За матеріалами освітнього сайту “Нова українська школа”

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity