Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

sluzhba yakosti osvityМіністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Порядку проведення позапланових перевірок закладів освіти.
Зокрема, у документі йдеться про таке:

Державна служба якості освіти (далі – Служба) та її територіальні органи під час проведення перевірок діють відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про вищу освіту», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», інших актів законодавства.
Територіальні органи Служби проводять перевірки виключно за погодженням Служби. Для отримання погодження територіальний орган Служби надсилає до Служби лист з обґрунтуванням необхідності проведення перевірки, до якого додає копії відповідних документів.
Упродовж 5 робочих днів Служба погоджує проведення перевірки або відмовляє в її проведенні.
Строк проведення перевірки не може бути понад 10 робочих днів, а в закладах освіти, в яких середня чисельність працівників за календарний рік не перевищувала 50 осіб, – 5 робочих днів.
Продовження строку перевірки не допускається.
До складу комісії входять посадові особи Служби та/або її територіальних органів. До проведення перевірки можуть залучатися працівники місцевих органів управління у сфері освіти, керівники, педагогічні (науково-педагогічні) працівники закладів освіти, а також за потреби інші фахівці (за згодою керівників відповідних органів, установ, організацій).
Для вивчення питань, що підлягають перевірці, голова та члени комісії під час проведення перевірки:
1. мають безперешкодний доступ до території, навчальних та інших приміщень закладу освіти;
2. одержують від працівників закладу освіти необхідні документи, їхні копії, завірені в установленому порядку, матеріали, відомості, письмові пояснення та інформацію з питань, що виникають під час проведення перевірки;
3. у разі необхідності можуть спілкуватися з учасниками освітнього процесу.
Керівник та/або засновник закладу освіти, члени комісії можуть фіксувати процес здійснення перевірки або кожну окрему дію засобами аудіо-, фото- та відеофіксації, не перешкоджаючи здійсненню такого заходу. Планується, що перевірки здійснюватимуться з питань дотримання закладами освіти вимог законодавства у сфері освіти.

З порядком проведення позапланових перевірок закладів освіти можна ознайомитися за посиланням

https://mon.gov.ua/storage/app/media/gromadske-obgovorennya/2020/08/14/nakazu.pdf

За матеріалами освітянського сайту «Шкільне життя»

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity