zagПробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

zag

З метою інформування щодо порядку та особливостей проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання його результатів під час вступу до закладів вищої освіти і зарахування як оцінок за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти, 11 листопада 2019 року в лекційній залі Будинку культури відбулася нарада «Організація та проведення ЗНО-2020».

Сьогодні суспільство повною мірою усвідомлює важливість набуття якісної освіти для випереджального розвитку нашої країни. Одним із основних елементів забезпечення якості освіти є зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке щороку демонструє рівень освіти випускників закладів загальної середньої освіти.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press