Головне меню

zag30 січня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів #4 відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему «Профілактична робота у діяльності практичних психологів та соціальних педагогів».

zag

24 грудня на базі Полонської гімназії відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему «Консультування проблем низької успішності учнів».

У ході роботи учасники творчої групи (керівник: Ніна Гончаренко) розглянули теоретичні аспекти з цієї проблематики та продемонстрували фрагмент консультативної зустрічі. Заняття відбулося в атмосфері професійного обговорення та наставництва.

ava   28 листопада на базі Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему "Роль фахівця психологічної служби у створенні ситуації успіху для кожної дитини в освітньому процесі".

zag

   07 листопада на базі Полонського Будинку творчості школярів відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Використання флеш-мобу у діяльності практичних психологів та соціальних педагогів".

ZAGOLOV40

17 жовтня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулося засідання МО фахівців психологічної служби закладів з питань складання і апробації корекційних програм.

 Захід відбувся в атмосфері професійного обговорення та наставництва.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272