Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

bts golovna15 вересня 2020 року з нагоди початку нового 2020-2021 навчального року в Будинку творчості школярів відбувся День відкритих дверей під назвою «STEАM-сад».
В цей день для вихованців гуртків були організовані цікаві розваги, майстер-класи, вокальні та хореографічні презентації, огляд робіт юних майстрів технічних виробів та декоративно-ужиткового мистецтва.

Здобувачів позашкільної освіти радо зустрічали та вітали кваліфіковані педагоги, які ознайомили школярів з діяльністю гуртків за такими напрямками: гуртки художньо-естетичного напрямку; гуртки художньо-технічного та предметно-технічного напрямків; гуртки еколого-натуралістичного та гуманітарного напрямків.
День відкритих дверей в Будинку творчості школярів пройшов змістовно та насичено. Яскраві виступи вокальних та хореографічних колективів, виставки декоративно-вжиткового мистецтва та технічного моделювання нікого не залишили байдужими та продемонстрували, що в закладі позашкільної освіти кожен знайде справу відповідно до своїх можливостей та вподобань.

Переглянути захід Будинку творчості школярів «STEАM-сад» можна за посиланням
https://www.youtube.com/watch?v=5ToWgXkcZ2o&feature=youtu.be&fbclid=IwAR289m6vscgpo3laC0qRBCPTejc_1CFXCNqZdOZYbzFRL516y1TcNAolbPE&ab_channel=PINKCHILDHOOD

 

За матеріалами Будинку творчості школярів

bts1

bts2

bts3

bts4

bts5

bts6

bts7

bts8

bts9

bts10

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity