Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

sut golovna12 вересня 2020 року площа 1000-ліття міста Полонного наповнилась яскравими барвами помаранчевих сіток та кольорових призм, дітворою в спортивному вбранні, веселим дитячим сміхом. Саме так, не зовсім традиційно, станція юних туристів «Обрій» розпочала новий 2020-2021 навчальний рік для своїх вихованців.

Слід зазначити, що цьогоріч матеріальна база закладу позашкільної освіти поповнилося новим туристсько-спортивним спорядженням для проведення мініорієнтування «Лабіринт». Дане обладнання було придбане за сприянням голови Полонської міської ради Франца Скримського та начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталія Сітарського.
В цей день мініорієнтування «Лабіринт» вперше зібрало усіх охочих випробувати свої сили в цьому відносно новому виді змагань. Спортивний лабіринт (орієнтир-шоу) – це вид орієнтування, який проводиться на маленькому майданчику серед штучних перешкод. Бажаючих взяти участь у змаганнях нового формату було більше, ніж достатньо, однак довелось зменшити їхню кількість до 50 учасників, аби не порушувати правила безпеки та протиепідемічні заходи.
Всі учасники продемонстрували чудові результати, а також волю до перемоги. Але в будь-яких змагання завжди є переможці. За підсумками мініорієнтування призові місця вибороли: І місце – Подборський Богдан, ІІ місце – Самарський Тарас (керівник гуртка Жухевич В.І), ІІІ місце – Лесик Максим (керівник гуртка Цішевський О.Б.).
Початок навчального року в освітніх закладах – це завжди хвилюючі очікування нових знань, нових перемог, знайомств, нових мандрівок і нових видів змагань. Колектив станції юних туристів «Обрій» вітає керівників та вихованців гуртків закладів позашкільної освіти з початком нового 2020-2021 навчального року, бажає міцного здоров’я, творчих злетів та перемог!

 

За матеріалами станції юних туристів «Обрій»

sut1

sut2

sut3

sut4

sut5

sut6

sut7

sut8

sut9

sut10

sut11

sut12

sut13

sut14

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity