Головне меню

zag

В житті у нас ніщо не випадкове,

Ані події й зустрічі з людьми.

Тому, мабуть,життя стає чудове,

Й завжди у ньому змінюємось ми.

zag   На базі Ганнусинського ЗДО «Дивосвіт» відбулося заняття постійно діючого семінару керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів. В ході заняття учасники взяли участь у панельній дискусії щодо особливостей освітнього середовища закладу дошкільної освіти, стали учасниками творчої майстерні та створили свої дизайнерські проекти сучасного освітнього середовища.

zag   22 жовтня 2019 року на базі Бражинецкого НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відбулося заняття постійно діючого семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи та відповідальних за методичну роботу в закладах загальної середньої освіти на тему «Інноваційні форми проведення засідання педагогічної ради школи як дієвого інструменту педагогічного менеджменту».

ZAGOLOV38

   У сучасній школі в даний час бурхливими темпами впроваджується використання електронних засобів навчання, що обумовлено вимогами сьогодення. Для освоєння необхідних програм з’явилися і успішно використовуються інтерактивні дошки, мультимедійні комплекси, новітні пристрої, призначені для відтворення інформації з цифрових носіїв.  

ZAGOLOV23

   Питання «Педагог нової формації: професійний розвиток педпрацівників в умовах сучасних освітніх реформ» слухали на засіданні інструктивно-методичної наради з заступниками директорів з навчально-виховної роботи та відповідальними за методичну роботу в закладах загальної середньої освіти, яка відбулася 10 вересня 2019 року на базі Полонської гімназії.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272