zag   Впродовж листопада 2019 року на базі Полонського НВК №1 «ЗОШ І ст. №5-ДНЗ», ЗДО №1 «Теремок», Кустовецького ЗДО «Казка» проведено серію семінарських занять для педагогів закладів дошкільної освіти.

01 червня в Будинку культури відбувся Другий фестиваль творчості дошкільнят освітніх закладів Полонської громади «Світ дитячих мрій».

Захід проходив за підтримки міського голови Франца Скримського та під патронатом народного депутата України Романа Мацоли.

Знову цьогоріч буде проведено ІІ Фестиваль творчості дошкільнят освітніх закладів Полонської громади «Світ дитячих мрій». Його мета - виявлення творчо обдарованих дітей дошкільного віку, збереження, відродження та популяризація українського народного, сучасного мистецтва.

24 квітня  на базі Полонського ДНЗ №2 «Веселка», вихователем-методистом  Полонського НВК №1 «ЗОШ Іст. №5 -ДНЗ», було проведено тренінгове навчання для вихователів старших дошкільних груп закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів за програмно-методичним комплексом  «Впевнений старт».

13 березня на базі Полонського ДНЗ №2 "Веселка" відбулося практичне засідання керівників ЗДО на тему: "Використання ІКТ в управлінській та освітній діяльності", яке провела завідувач Новолабунського ДНЗ "Сонечко" Буцен О. М., на якому керівники поглибили свої знання з використання google сервісів.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272