Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

praporШановна освітянська родино!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України – світлими святами української державності. Ці визначні дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення демократичної, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

 

Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нехай потужне джерело Вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробутом, процвітанням та благополуччям.
У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує 29 річницю незалежності України. Це не просто День народження держави. Це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняті рішення.
Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається впевненість у власних силах і переконаннях. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
Слава Україні!
Слава українському народові!

 

Віталій Сітарський, начальник відділу освіти,
молоді та спорту виконавчого комітету
Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади

 

 

 

 

 

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity